Rektor Politechniki Białostockiej zaprasza studentów na debatę

24-05-2021
Rektor Politechniki Białostockiej dr hab. inż. Marta Kosior-Kazberuk, prof. PB,  zaprasza wszystkich studentów Uczelni do udziału w debacie poświęconej organizacji przyszłego roku akademickiego.  Władze Politechniki przedstawią koncepcję dotyczącą form kształcenia, bezpieczeństwa i innych spraw związanych z pracą Politechniki Białostockiej w roku akademickim 2021/2022. Rektor zaprasza do aktywnego udziału w dyskusji dotyczącej przygotowanej koncepcji.

W debacie wezmą udział:

• dr hab. inż. Marta Kosior-Kazberuk, prof. PB – Rektor Politechniki Białostockiej
  • dr hab. Agnieszka Dardzińska-Głębocka prof. PB – Prorektor ds. Kształcenia
  • dr. hab. inż. Jarosław Szusta, prof. PB – Prorektor ds. Studenckich
  • przedstawiciele Samorządu Studentów Politechniki Białostockiej

Debata odbędzie się w najbliższą środę, 26 maja 2021 roku, na platformie MS Teams. Początek o godz. 16.00. Do spotkania można będzie dołączyć korzystając z linka.

Organizatorzy czekają  także na wszelkie pytania związane z tematyką debaty pod mailowym adresem:

debata [at] pb.edu.pl

Przyjmowanie pytań drogą elektroniczną zakończy się w poniedziałek 24 maja o godz. 23.59, odpowiedzi zostaną udzielone w trakcie środowego spotkania na MS Teams.