LogiSQUAD – III miejsce w VI Międzynarodowej Olimpiadzie Logistycznej w kategorii zespołowej

30-04-2021

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż członkowie Studenckiego Koła Naukowego Logistyki LogiSQUADAgnieszka Pruszyńska (studentka I roku studiów II stopnia zarządzanie i inżynieria produkcji) i Julia Dąbrowska (studenta III roku logistyki) zajęły III miejsce w VI Międzynarodowej Olimpiadzie Logistycznej w kategorii zespołowej. Dodatkowo Julia Dąbrowska zajęła I miejsce w kategorii indywidualnej.

W konkursie wzięło udział 182 studentów (93 międzynarodowe zespoły) z takich uczelni jak: Uniwersytet Gdański, Białoruski Narodowy Uniwersytet Techniczny, State University of Grodno, Saratov Socio-Economic Institute Plekhanov Russian University of Economics, Brest State Technical University, Sevastopol Institute (branch) of Plekhanov Russian University of Economics, Volgograd State Agricultural University, Volgograd State Technical University.

Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej reprezentowało jeszcze 8 zespołów.

Organizatorem olimpiady, która odbyła się online 23 kwietnia 2021 r., było Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Federacji Rosyjskiej. Dr Urszula Ryciuk oraz dr Marta Jarocka reprezentujące WIZ PB były członkami Komitetu Organizacyjnego olimpiady.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom olimpiady