Certyfikaty Kompetencji Procesowych studentów Wydziału Inżynierii Zarządzania

23-04-2021
Infografika ze słów: kompetencje, proces, zmiana, BPM, strategia, zarządzanie, doskonalenie, organizacja, lider, zespół, kreatywność, system IT

Z przyjemnością informujemy, że 12 edycja Programu Certyfikacji Kompetencji Procesowych zakończyła się ponownie sukcesem studentów Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej. Uczestnicy szkolenia po zdaniu egzaminu końcowego otrzymali Certyfikat Kompetencji Procesowych „Business Process Management with ADONIS Practitioner” autoryzowany przez BOC Information Technologies Consulting Sp. z o.o. oraz Wydział Inżynierii Zarządzania.

Celem programu jest podnoszenie kompetencji biznesowych studentów z zakresu zarządzania procesami poprzez poszerzenie ich wiedzy zdobytej na zajęciach dydaktycznych. Udział w Programie umożliwia także studentom poznanie praktycznych aspektów zarządzania procesami wynikających z doświadczeń, wdrożeń oraz szkoleń realizowanych przez BOC.

Szczegóły i zasady udziału w programie certyfikacji na stronie Wydziału Inżynierii Zarządzania PB oraz stronie Akademii Procesowej BOC.

Koordynatorem i certyfikowanym wykładowcą Programu Certyfikacji Procesowej na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej jest dr hab. inż. Arkadiusz Jurczuk.