Środa z logistyką

06-04-2021

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów oraz pracowników Wydziału Inżynierii Zarządzania na drugie warsztaty z cyklu „Środa z logistyką”, które odbędą się 7 kwietnia 2021 r. w godz. 17.00-18.30 – link do spotkania

Webinar poprowadzi Pan Sebastian Kaczmarski – Central Fulfilment Operation Manager w przedsiębiorstwie IKEA Group.

Pan Sebastian Kaczmarski z logistyką magazynową jest związany od ponad 10 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Grupie Raben, gdzie rozwijał współpracę z klientami FMCG z branży food oraz non-food (m.in. Nestle, Ferrero, Castrol BP, Carlsberg). Od 2015 r. był odpowiedzialny za całość procesów magazynowych oraz co-packingowych w regionie Stryków. Z początkiem 2017 r. dołączył do zespołu IKEA w Jarostach, gdzie rozwijał współpracę z FM Logistic (operatorem logistycznym magazynu) oraz całość operacji w Centrum Dystrybucji. Od września 2019 r., pracując na stanowisku menedżera ds. centralnych operacji dystrybucyjnych, odpowiada za magazyny centralne w Polsce, dystrybucję do sklepów IKEA w regionie PL, Scandics, SEE & EEC oraz dystrybucję centralną B2C na rynku polskim.

Webinarium będzie dotyczyło łańcucha dostaw oraz centrum dystrybucji przedsiębiorstwa IKEA Group.

Organizatorem spotkania jest Studenckie Koło Naukowe Logistyki „LogiSQUAD”. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.