Dni Otwarte PB – środa 24 marca 2021 r. – Wydział Inżynierii Zarządzania

24-03-2021
Dni otwarte WIZ PB 24 marca 2021 r.

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie online, które odbędzie się w środę 24 marca 2021 r. w godzinach 10 –14.  W studiu telewizyjnym przyszli studenci poznają Wydział Inżynierii Zarządzania oraz uzyskają odpowiedzi na pytania dotyczące studiowania.

Podczas wydarzenia uczestnicy dowiedzą się:

• jak wygląda studiowanie na naszym wydziale,
  • jak przebiega proces rekrutacji,
  • jak rozwijać swoje pasje w kołach naukowych,
  • na jakich zagranicznych uczelniach mogą studiować w ramach programu Erasmus+,
  • czego nauczą się na wymarzonym kierunku i gdzie znajdą pracę po ukończeniu studiów.

Studenci Politechniki Białostockiej podpowiedzą, jak zrobić pierwsze kroki na uczelni. Wyjaśnimy też, jak znaleźć miejsce w akademiku.

Wydarzenie będzie można śledzić na YouTube. Podczas transmisji wszyscy chętni będą mogli zadawać pytania, na które odpowiemy na czacie.

W naszym telewizyjnym studiu na żywo wszystkie wątpliwości wyjaśnią:

• specjalista do spraw rekrutacji,
  • studenci z kół naukowych,
  • kierownik akademika.

O swoich wydziałach i korzyściach płynących ze studiowania opowiedzą prodziekani do spraw studenckich i kształcenia.