Cykliczne konsultacje na platformie Microsoft Teams

25-02-2021

Od 1 marca 2021 r. Biblioteka Politechniki Białostockiej rozpoczyna cykliczne konsultacje dotyczące Bazy Wiedzy PB. Spotkania będą przeprowadzane z użyciem platformy Microsoft Teams.

Do udziału w nich zaprasza:

• Pracowników naukowych i doktorantów Politechniki Białostockiej.
    W planie spotkania między innymi: omówienie funkcjonalności w profilu autora, zatwierdzanie dyscyplin w publikacjach naukowych, generowanie indywidualnych raportów.
    Konsultacje odbywać się będą we wtorki i czwartki w godz. 14.00-15.00 – link do spotkania.
  • Wszystkich użytkowników Biblioteki Politechniki Białostockiej na konsultacje dotyczące metod i technik gromadzenia literatury do różnego rodzaju prac.
    Spotkania odbywać się będą w godz. 12.00-13.00 w:

• poniedziałki (prowadzone przez pracownika Biblioteki Wydziału Architektury) – link do spotkania,
    • środy (prowadzone przez pracownika Biblioteki Wydziału Inżynierii Zarządzania) – link do spotkania,
    • piątki (prowadzone przez pracownika Biblioteki Głównej) – link do spotkania.