Warsztaty „Jak się wyróżnić i zdobyć pracę?”

23-02-2021

Studenckie Forum Business Centre Club Region Białystok oraz Studenckie Koło Naukowe Logistyki „LogiSQUAD” zapraszają do udziału w Webinarium: „Jak się wyróżnić i zdobyć pracę?”

Planowanie kariery bazuje z jednej strony na samowiedzy, a z drugiej – wymaga dobrej orientacji co do rynku pracy. Proponowane spotkanie ma na celu prześledzenie nowych trendów oraz wyzwań, które współczesny rynek stawia przed pracownikami. Podczas Webinaru, ekspert Maria Zawadzka- Samoszuk (Trener Biznesu, Kierownik HR, Coach oraz Mentor), reprezentująca przedsiębiorstwo DPD, pomoże w dokonaniu decyzji jaką ścieżkę rozwoju obrać, tak, aby się spełnić i pokochać swój przyszły zawód.

Uczestnicy wydarzenia zdobędą wiedzę na temat:

• strategii, technik oraz narzędzi, które mogą być wykorzystane podczas poszukiwania idealnej pracy;
  • metod, gdzie i jak szukać zatrudnienia;
  • sposobów komunikacji, które pozwalają się wyróżnić na tle innych kandydatów;
  • zrozumienia perspektywy rekrutujących oraz oczekiwań pracodawców;
  • wykorzystania narzędzi internetowych do szukania pracy;
  • unikania najczęstszych błędów podczas szukania pracy;
  • jak zbudować markę osobistą.

Pod koniec Webinaru zastaną również uruchomione zapisy na ­BEZPŁATNE CERTYFIKOWANE WARSZTATY, które odbędą się online w dniach 18 marca 2021 r. oraz 22 kwietnia 2021 r.

Warsztaty będą w formie interaktywnych spotkań, podczas których uczestnicy uzyskają niezbędną wiedzę z zakresu efektywnego budowania ścieżki kariery. Dowiedzą się także o tym, jak wygląda przeprowadzenie rekrutacji i selekcja kandydatów. W trakcie szkoleń wykorzystywane będą ćwiczenia praktyczne, dyskusje moderowane, a także case study w oparciu o doświadczenia trenera i uczestników warsztatów.

Warsztaty przeprowadzą uczestników przez proces rekrutacyjny, począwszy od stworzenia najlepszej wersji CV, skończywszy na rozmowie z przyszłym managerem.

Cykl wydarzeń został objęty Patronatem Prezydenta Białegostoku oraz Patronatem Rektora Politechniki Białostockiej.

Przyjdź i bądź o krok do przodu od Twojej konkurencji!

Termin: 4 marca 2021 roku, godz. 17-19

Uczestnictwo w Webinarze: bezpłatne

Platforma: clickmeeting.com

Formularz rejestracyjny

Więcej informacji na stronie wydarzenia

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych poszukiwaniem wymarzonej pracy!