Dokończ hasło „Zostań inżynierem – …”

18-02-2021

Szukamy ciekawych i oryginalnych wariantów rozwinięcia hasła „Zostań inżynierem – …” związanych z Wydziałem Inżynierii Zarządzania.

Jeśli jesteś pracownikiem lub studentem naszego Wydziału, to serdecznie zapraszamy Ciebie do zabawy kreatywnej – dokończ hasło „Zostań inżynierem – …”

Pierwsza część hasła „Zostań inżynierem” jest stała. Aby wziąć udział w naszej zabawie, wystarczy zaproponować treść drugiej części hasła, składającą się z jednego, dwóch lub trzech słów i przesłać do wtorku 23 lutego 2021 r. do godziny 14:00 na adres: wiz.promocja@pb.edu.pl

Jeżeli spodoba nam się Twój pomysł, skontaktujemy się z Tobą. Pomysłodawca najciekawszej koncepcji na dokończenie hasła otrzyma atrakcyjne upominki.