Inżynierska bombka 3D i bożonarodzeniowy łańcuch logistyczny na politechnicznej choince

18-12-2020
Władze i pracownicy Wydziału Inżynierii Zarządzania przed choinką politechniczną
Dziś władze oraz pracownicy naszego Wydziału przystroiły choinkę politechniczną. Inżynierska bombka 3D wg projektu i koncepcji dr hab. inż. Wiesław Urbana, prof. PB oraz dr inż. Krzysztofa Łukaszewicza, wykonana na drukarkach 3D przez dr inż. Arkadiusza Łukjaniuka oraz bożonarodzeniowy łańcuch logistyczny stworzony przez pracowników Międzynarodowej Katedry Logistyki i Inżynierii Usług, ozdobiły świąteczne drzewko przed budynkiem Rektoratu Politechniki Białostockiej na ulicy Wiejskiej.

Ubraliśmy choinkę, która rozświetli nam końcówkę roku 2020. Trochę światła każdemu się przyda na te Święta. Pokażmy światu inżynierską choinkę i działajmy wspólnie.