Studentka i absolwent WIZ w finale ogólnopolskiego konkursu na Najlepszą Pracę Dyplomowa Roku

03-12-2020

Miło nam poinformować, że studentka logistyki II stopnia – Justyna Tymińska oraz absolwent logistyki I stopnia naszego Wydziału – Krzysztof Wilczewski, wzięli udział w finale konkursu na Najlepszą Pracę Dyplomową Roku organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Managerów Logistyki i Zakupów (PSML). Finaliści zaprezentowali swoje prace dyplomowe w dniu 27 listopada 2020 roku podczas Konferencji CloudNine „Szlifujemy diamenty dla polskiego łańcucha dostaw”.

Justyna Tymińska przedstawiła swoją pracę inżynierską pt. Usprawnienie logistyki produkcji w przedsiębiorstwie Hydraulika Siłowa Ignacy Lenkiewicz. Promotorem pracy była dr Alicja Gudanowska.

Krzysztof Wilczewski zaprezentował pracę inżynierską pt. Aplikacja bazodanowa do rozwiązywania problemu CVRPTW w hurtowni Eurocash Alkohole. Promotorem pracy była dr Marta Jarocka.

Krzysztof Wilczewski zajął I miejsce w kategorii SCM NOVARTIS. Otrzymał nagrodę pieniężną w wysokości 2500zł. Justyna Tymińska uplasowała się na II pozycji, co również jest wielkim sukcesem.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i ich promotorom oraz życzymy kolejnych sukcesów!