Bezpłatne szkolenie nt. generowania idei biznesowych

18-11-2020
Logo Interreg Lietuva-Polska. Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego. Flaga Unii Europejskiej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach „Generowanie idei biznesowych w obszarze sektora ICT”. Uczestnicy, dzięki spotkaniu z ekspertem, poznają dobre praktyki rozwijania przedsiębiorczości w sektorze ICT. Dowiedzą się jak wzmocnić kreatywność w poszukiwaniu pomysłu na biznes w branży ICT oraz jak szukać pomysłów i tworzyć firmę.

Uczestnikami szkolenia mogą być zarówno lokalni przedsiębiorcy, jak i osoby zatrudnione, szukające nowych możliwości rozwoju, ludzie młodzi oraz doświadczeni przedsiębiorcy, którzy posiadają ideę biznesową i chcą ją rozwijać.

Szkolenia są bezpłatne, odbywać się będą online w grudniu tego roku. Są częścią projektu ACCELERATION OF BUSINESS SUPPORT ECOSYSTEM, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Litwa-Polska 2014-2020.

Celem projektu ACCESS jest poprawa usług wspierania biznesu na Litwie (w Kownie i okręgu mariampolskim) oraz w Polsce (w regionie suwalskim i białostockim). Partnerzy projektu to ze strony polskiej: Politechnika Białostocka i Stowarzyszenie Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego oraz Kaunas University of Technology z Kowna i Kaunas Chamber of Commerce Industry and Crafts na Litwie.

Czas trwania szkolenia: 8 h lekcyjnych (9:00-16:15). Proponowane terminy: 04.12.2020; 11.12.2020; 18.12.2020.

Szkolenie będzie przeprowadzone w formie zdalnej na platformie Zoom przez firmę Next Level z Wrocławia.

Uczestnicy otrzymają certyfikaty ukończenia szkolenia.

Formularz zgłoszeń

Strona internetowa projektu