Spotkania informacyjne dotyczące programu Top Young 100

12-11-2020
Top Young 100

Zbliża się kolejna, czwarta już edycja programu Top Young 100, skierowanego głównie do studentów kierunków studiów związanych z łańcuchem dostaw takich jak: logistyka, automatyka i robotyka, zarządzanie i inżynieria produkcji, analityka gospodarcza, analiza i zarządzanie w biznesie, transport oraz pokrewne.

W imieniu głównego organizatora – Programu Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki i Zakupów – zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów do udziału w niezobowiązujących, informacyjnych spotkaniach online, podczas których organizatorzy opowiedzą o tej inicjatywie oraz przedstawią informacje związane z rekrutacją. Spotkania odbędą się w następujących terminach:

• 17 listopada 2020 r., godzina 18:00,
  • 19 listopada 2020 r., godzina 10:00,
  • 25 listopada 2020 r., godzina 16:00.

Webinary informacyjne odbędą się za pomocą platformy ZOOM, według poniższych danych:

Join Zoom Meeting: link do spotkania Meeting ID: 950 3740 0260 Passcode: 326221

Top Young 100 jest Programem prowadzonym przez Polskie Stowarzyszenie Menadżerów Logistyki i Zakupów, które misją jest rozwijanie Polski jako centrum kompetencji łańcucha dostaw na skalę Europy.

Więcej informacji o Top Young 100 na stronie internetowej programu:

Pytania w kwestii Top Young 100 można kierować do koordynatorów programu z ramienia Politechniki Białostockiej:

dr Marty Jarockiej e-mail: m.jarocka@pb.edu.pl

oraz dr Urszuli Ryciuk e-mail: u.ryciuk@pb.edu.pl

lub bezpośrednio do Biura Projektu Top Young 100 e-mail: biuroprojektuty100@psml.pl