Dr n. med. inż. Jolanta Grażyna Zuzda mentorką w programie TopMinds

06-11-2020
logo programu TopMinds

Dr n. med. inż. Jolanta Grażyna Zuzda adiunkt w Katedrze Marketingu i Turystyki naszego Wydziału, została mentorką w programie TopMinds. TopMinds to program mentoringowy, który otwiera młodym, polskim naukowcom drzwi do międzynarodowej kariery.

Jest oparty na indywidualnej ścieżce rozwoju uzgodnionej we współpracy z Mentorem oraz szkoleniach i warsztatach, które odbywają się podczas 1-2 dniowych zjazdów w Warszawie.

Absolwenci poprzednich edycji szczególnie doceniają w programie „możliwość indywidualnego kontaktu i nabywania wiedzy i doświadczenia od osób, które są wybitnymi specjalistami w danych dyscyplinach”.

Więcej informacji na stronie internetowej programu TopMinds.