Procedury zgłaszania kontaktu z osobą zakażoną

14-10-2020

Zachęcamy do zapoznania się z szczegółowymi procedurami postępowania w przypadkach dotyczących studentów i pracowników Politechniki Białostockiej zgłaszających fakt kontaktu z osobami, u których potwierdzono obecność COVID-19.

Procedury te dotyczą również mieszkańców domów studenta, w tym studentów-obcokrajowców.

Dokument został opracowany przez Zespół Samodzielnych Stanowisk ds. BHP.

Ostatnia aktualizacja: 13 października 2020 r.

Procedury zgłaszania kontaktu z osobą zakażoną (PDF, wersja dostępna cyfrowo, 458 KB)