Bezpłatne konsultacje z zakresu przedsiębiorczości

12-10-2020
Logo Interreg Lietuva-Polska. Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego. Flaga Unii Europejskiej.

Bezpłatne konsultacje z zakresu przedsiębiorczości (w ramach projektu pt. „Akceleracja ekosystemu wsparcia biznesu”, nr LT-PL-4R-301)

Szanowny studencie,

Jeśli chcesz założyć własną firmę, oferujemy Ci możliwość poznania od podstaw wiedzy biznesowej i własnych predyspozycji do prowadzenia działalności gospodarczej. Skorzystaj z serii bezpłatnych konsultacji z zakresu przedsiębiorczości, prowadzonych zarówno w formie zdalnej, jak i osobiście.

Konsultacje są realizowane w ramach projektu „Akceleracja ekosystemu wsparcia biznesu”, nr LT-PL-4R-301, który jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego UE i jest partnerstwem Politechniki Kowieńskiej, Politechniki Białostockiej, Biura Zarządu Związku Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego oraz Kowieńskiej Izby Handlowo – Przemysłowo Rzemieślniczej.

Oferujemy zagadnienia w ramach dwóch bloków tematycznych:

Blok 1

Jak stworzyć model biznesowy? Business Model Canvas, Lean Canvas

Jakie techniki i metody możesz wykorzystać do kreatywnego myślenia i generowania pomysłów?

Jak założyć własną firmę?

Gdzie szukać wsparcia finansowego na rozwój startupu?

Blok 2

Biznes Plan

Formy działalności gospodarczej

Finansowanie działalności gospodarczej

Koszty prowadzenia działalności gospodarczej

Techniki autoprezentacji

Identyfikacja indywidualnych mocnych stron w kontekście zakładania własnej działalności gospodarczej

Skontaktuj się z ekspertem, aby skonsultować wybrane zagadnienia.

Wypełnij Formularz rejestracji na konsultacje z projektu na konsultacje wybierając temat konsultacji i prześlij na adres:

Blok 1 – dr Urszula Kobylińska, u.kobylinska@pb.edu.pl, tel. +48 508 658 458

Blok 2 – dr Ewa Rollnik-Sadowska, e.rollnik@pb.edu.pl; tel. +48 609 474 227

Dr Urszula Kobylińska (PDF, wersja dostępna cyfrowo, 87 KB)

Dr Ewa Rollnik-Sadowska (PDF, wersja dostępna cyfrowo, 117 KB)