Rekrutacja uzupełniająca na studia stacjonarne do 15 września 2020 r.

11-09-2020
Rekrutacja uzupełniająca

Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej dysponuje jeszcze wolnymi miejscami na wybranych kierunkach studiów stacjonarnych I stopnia. Rekrutacja uzupełniająca prowadzona będzie na kierunkach:

• inżynieria meblarstwa
  • turystyka i rekreacja
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i inżynieria usług

Rejestracja i zapisy na kierunki studiów w systemie IRK, a także wnoszenie opłat za przeprowadzenie rekrutacji zakończy się 15 września 2020 r. o godz. 15.00.

Inżynieria meblarstwa – Internetowa Rejestracja Kandydatów

Turystyka i rekreacja – Internetowa Rejestracja Kandydatów