Rekrutacja na studia

22-07-2020

Trwa rekrutacja na studia stacjonarne I stopnia na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej.

Zapisy chętnych odbywają się wzorem lat poprzednich: pierwszym etapem jest rejestracja w systemie IRK, wniesienie opłat. Po zakwalifikowaniu na wybrany kierunek, kandydaci przynoszą osobiście komplet dokumentów do Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej.

Terminy tegorocznej rekrutacji

Rejestracja i zapisy w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów potrwają do 13 sierpnia 2020 r. Ostateczną listę kandydatów przyjętych na studia poznamy 2 września 2020 r.

Rejestracja chętnych do podjęcia studiów w trybie niestacjonarnym rozpocznie się 3 września 2020 r.

Rekrutacja na studia stacjonarne I stopnia prowadzona jest na kierunkach:

Opisy kierunków studiów

Harmonogram rekrutacji

Rekrutacja krok po kroku

Zobacz filmową prezentację Wydziału Inżynierii Zarządzania:

Tu się naprawdę dużo dzieje! Prezentujemy Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej 😊

Opublikowany przez Politechnika Białostocka Piątek, 29 maja 2020