Seminarium naukowe online

10-06-2020

Obostrzenia wprawdzie są coraz mniejsze, ale uczelnie cały czas nie uruchomiły swej działalności, w tym także działalności konferencyjno-seminaryjnej. Niemniej uczelni nie próżnują, prowadzą swoje badania, a także organizują debaty naukowe w przestrzeni wirtualnej.

We wtorek, 9 czerwca 2020 r. odbyło się „I Seminarium Zarządzanie jakością on-line”. Jednym z kluczowych problemów poruszanych na tym seminarium był wpływ i rola zarządzania jakością w organizacjach w czasie epidemii i kryzysu.

W seminarium wzięło udział wielu znanych badaczy zarządzania jakością w kraju, a także uznani praktycy zajmujący się tą problematyką. Seminarium zostało zorganizowane przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie oraz Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, patronowały mu uznane instytucje związane z zarządzaniem jakością. W panelu dyskusyjnym otwierającym seminarium wziął aktywny udział pracownik Wydziału Inżynierii Zarządzania dr hab. Wiesław Urban, prof PB.

Zachęcamy do obejrzenia zapisu wideo z tego seminarium na portalu Youtube. Znajdą tam państwo wiele ciekawych spostrzeżeń dotyczących zarządzania w okresie pandemii, a także predykcje co do roli zarządzania jakością w organizacjach po okresie pandemii.