Dr hab. inż. Ewa Chodakowska

28-05-2020

Z radością informujemy, że nasza koleżanka Ewa Chodakowska w dniu 28 maja 2020 r. uzyskała stopień naukowy doktora habilitowanego w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych, w dyscyplinie inżynieria mechaniczna.

Postępowanie habilitacyjne zostało przeprowadzone przez Radę Naukową Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej. Tytuł osiągnięcia naukowego dr hab. inż. Ewy Chodakowskiej to Opracowanie hybrydowego modelu priorytetyzacji technologii opartego na metodzie analizy obwiedni danych oraz koncepcji zbiorów przybliżonych [link do monografii].

Serdecznie gratulujemy naszej Koleżance i życzymy dalszych sukcesów zawodowych!

Władze i Pracownicy Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej