LEARN TO LEAD – lecture of Procter & Gamble representatives

19-05-2020

We would like to invite all students and academic teachers to LEARN TO LEAD session lead by Joanna Malinowska-Grzyb, Beauty & Grooming Business Intelligence Manager and Katarzyna Pawelec-Kochańska, CE Market Planning Category Leader, CE Operating Strategy Horrizontal Process Owner.

The event will take place on May 23rd, at 9:40 on Microsoft Teams. The lecture will be conducted in English.

The session will be dedicated to talk about:
– leadership in general,
– assess your individual leadership style,
– growth and fixed mindset.

Code to join the Procter & Gamble team on Microsoft Teams and to participate in the session: f31znxr.

Prerequisite is to fill assessment of YOUR INDIVIDUAL LEADERSHIP STYLE before the session.

The event is organized by Studenckie Koło Naukowe Logistyki LogiSQUAD.