Inżynieria życia w czasach zarazy – wykład Miłosza Brzezińskiego

11-05-2020

Epidemia rozmontowała naszą teraźniejszość i zmusiła do reorganizacji życia.  Co zrobić, gdy ta nowa układanka nie do końca nam pasuje? Już 14 maja na platformie Microsoft Teams Miłosz Brzeziński – doradca w zakresie efektywności osobistej i społecznego rozumienia zjawisk psychologicznych na specjalne zaproszenie Centrum Kompetencji PB odpowie na to pytanie.

„Inżynieria życia w czasach zarazy” to temat specjalnej prezentacji, którą przygotował Miłosz Brzeziński z myślą o pracownikach i studentach Politechniki Białostockiej. Jak sam mówi: W aktualnej sytuacji wiele spraw nam się w życiu rozmontowało, dokonujemy przewartościowania, a także reorganizacji codziennego planu. Jego wykład ma pomóc nam poradzić sobie w tej trudnej sytuacji, w  jakiej się znaleźliśmy. O czym więc będzie opowiadał autor książek dotyczących wdrażania zmian w środowisku pracy i środowisku domowym? Jak sam stwierdza, postara się odpowiedzieć na pytanie: Jakie są praktyki układania klocków życia z powrotem do użyteczności i jak patrzeć na własną efektywność w sytuacji takiej jak ta?  Wykład powstał z myślą o społeczności akademickiej Politechniki Białostockiej, ale ma formułę otwartą, a więc każdy użytkownik platformy może wziąć w nim udział, w miarę możliwości technicznych.

Wykład odbędzie się 14 maja 2020 r. o godz. 14.00 na platformie Microsoft Teams

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku

Kilka słów o Miłoszu Brzezińskim

Jest cenionym doradcą w zakresie efektywności osobistej i społecznego rozumienia zjawisk psychologicznych, współpracującym z organizacjami na całym świecie. Mentor AIP Business Link, członek Rady Ekspertów ośrodka analitycznego THINKTANK, certyfikowany coach International Coaching Community, wykładowca akademicki, m. in. w programach Executive DBA i Executive MBA w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk .

Opublikował dziesiątki artykułów dotyczących rozumienia i praktycznego zastosowania psychologii akademickiej.

Jest autorem książek dotyczących wdrażania zmian w środowisku pracy i środowisku domowym, m.in: „Pracować i nie zwariować”, „Biznes, czyli sztuka budowania relacji”, „Życiologia”, „Jak pies z Kotem”, „Głaskologia” oraz „Wy Wszyscy Moi Ja”. Gościnnie pojawił się także w pozycji „Dekalog Szczęścia”, jako ekspert w zakresie porządkowania otoczenia biznesowego.

Wypowiada się także goszcząc na łamach takich magazynów jak „Forbes”, „Duży Format”, „Logo”, „Playboy” oraz gazet: „Gazeta Wyborcza”, „Rzeczpospolita”, czy „Polska the Times”. Miłosz Brzeziński dokonuje także interpretacji oraz analiz na antenach stacji telewizyjnych i radiowych.