Zwycięstwo w V Międzynarodowej Olimpiadzie Logistycznej

27-04-2020

Z ogromną przyjemnością informujemy, że członkowie Studenckiego Koła Naukowego Logistyki LogiSQUAD – Bartosz Radziewicz (student II roku logistyki studiów I stopnia) oraz Mirosław Gromek (student I roku logistyki studiów II stopnia) zajęli III miejsce w V Międzynarodowej Olimpiadzie Logistycznej.

Organizatorem olimpiady, która odbyła się online 23 kwietnia 2020 r., było Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Federacji Rosyjskiej.

W konkursie wzięło udział 109 studentów (55 międzynarodowych zespołów) z trzech państw: Rosji, Białorusi oraz Polski, z takich uczelni jak: Białoruski Narodowy Uniwersytet Techniczny, State University of Grodno, Saratov Socio-Economic Institute Plekhanov Russian University of Economics, Brest State Technical University, Sevastopol Institute (branch) of Plekhanov Russian University of Economics, Volgograd State Agricultural University, Volgograd State Technical University.

Polskę reprezentowało 6 studentów logistyki Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej – Agnieszka Pruszyńska, Bartosz Radziewicz, Daniel Górski, Paweł Kazberuk, Mirosław Gromek oraz Adrian Stankiewicz.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom olimpiady.