Finał Regionalny konkursu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości

10-04-2020

Finał regionalny konkursu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości już za nami. Zwycięzcą, a tym samym zdobywcą I miejsca w finale regionalnym konkursu został zespół z III Liceum Ogólnokształcącego im. K. K. Baczyńskiego w Białymstoku.

II miejsce zdobyli uczniowie z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach.

III miejsce zajęła drużyna z Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych w Białymstoku im. Mikołaja Kopernika.

Finalistów regionalnych wyłoniła Kapituła Konkursu w składzie:

dr inż. Romuald Ziółkowski – Wydział Inżynierii Zarządzania Politechnika Białostocka
Paulina Mojsak – Wiceprezes i dyrektor do spraw rozwoju Studenckiego Forum Business Centre Club,
Anna Siebiatyńska – koorynator XIV edycji konkursu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości w regionie Białystok

Gratulujemy zwycięzcom.

Więcej informacji na stronie: