Profesor Joanna Ejdys

12-03-2020

Z ogromną dumą i radością informujemy, że w dniu 28 lutego 2020 roku Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej nadał dr hab. inż. Joannie Ejdys tytuł profesora nauk społecznych.

Postępowanie o nadanie stopnia profesora zostało przeprowadzone przez Radę Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.

Serdecznie gratulujemy naszej wspaniałej Koleżance i życzymy jej dalszego pasma nieustających sukcesów zawodowych i prywatnych.

Władze i Pracownicy Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej