„Środa z logistyką”

28-02-2020

Zapraszamy wszystkich studentów oraz pracowników na warsztaty „Środa z logistyką”, które odbędą się na Wydziale Inżynierii Zarządzania 4 marca w sali 18KB w godzinach 8:30-10.00.

Poprowadzi je Pan Andrzej Zawistowski – Senior International Menager z trzydziestoletnim doświadczeniem pracy, tworzący i efektywnie zarządzający zespołami ds. logistyki, dystrybucji, zakupów oraz strategicznych stosunków z dostawcami na szczeblu lokalnym, regionalnym oraz globalnym. Pracując ponad 13 lat w jednym z największych światowych koncernów tytoniowych, stworzył od podstaw organizację odpowiedzialną za zarządzanie łańcuchem dostaw w zakładzie produkcyjnym w Polsce, a następnie w centrali koncernu był odpowiedzialny za globalne zakupy w obszarze nieprodukcyjnym. Po powrocie do Polski zbudował jedną z pierwszych w kraju Grupę Zakupową z udziałem 10 dużych firm i przez kolejne lata był odpowiedzialny za negocjacje globalnych kontraktów w imieniu Grupy. Obecnie jest członkiem Rady Nadzorczej XBS GROUP i wspiera nowatorskie rozwiązania oferowane przez XBS w obszarze zarządzania łańcuchami dostaw.

Od ponad 10 lat zaangażowany czynnie w tworzenie aktywnego środowiska zakupowego. Od ponad 6 lat pracuje społecznie jako członek Zarządu PSML – Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki i Zakupów. Odpowiada z ramienia PSML za przygotowanie merytorycznego programu największej w Polsce Konferencji Zakupowej POLZAK. Wykładowca Akademii im. Leona Koźmińskiego oraz Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie, a od tego semestru także Politechniki Białostockiej.

Głównym tematem warsztatów będą zakupy – jak wyglądają oraz jakie są codzienne obowiązki i wyzwania, co łączy zakupy z łańcuchem dostaw.

Organizatorem spotkania jest Studenckie Koło Naukowe Logistyki „LogiSQUAD”. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.