Machine Learning z DataWorkshop – też potrafisz!

10-02-2020

DataWorkshop oraz Studenckie Koło Naukowe Analizy Danych w Biznesie AdaBiz serdecznie zapraszają na II spotkanie – warsztaty z DataWorkshop! Będziemy zdobywać umięjętności korzystania z pakietu Pandas – jednego z podstawowych pakietów do analizy danych w języku Python.

Warsztaty są w 100% bezpłatne. Jedyne, czego potrzebujesz to laptop ze środowiskiem gotowym do pracy i chęć nauki 😉 Koniecznie spróbuj swoich sił w Koronie Wyzwań Uczenia Maszynowego, w ramach której dowiesz się m.in. jak zainstalować środowisko niezbędne do pracy – będziemy pracować w Jupyter Notebook.

Do grupy może dołączyć każdy zainteresowany tematyką Machine Learning i Data Science. Brak umiejętności programistycznych nie jest przeszkodą. Zaczynamy naukę od podstaw. Uczestnicy spotkań będą mieli okazję do nauki języka programowania Python, systemu kontroli wersji (Git, Github), poznania zagadnień z zakresu uczenia maszynowego i Data Science (Computer Vision, NLP, Deep Learning).

Spotykamy się w środę 12lutego 2020 r. o godz. 18:00 w Hali Berlin, sala 111KB. Nie zapomnijcie dołączyć do wydarzenia na Meetup https://www.meetup.com/pl-PL/DataWorkshopClub/events/268534253/?isFirstPublish=true 😉