Podsumowanie 28. Finału WOŚP na Wydziale Inżynierii Zarządzania

30-01-2020

W ramach 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej odbyła się zbiórka pieniędzy do puszki WOŚP.

Dzięki ofiarności studentów i pracowników Wydziału zebrano kwotę 529,06 zł.

Wydział Inżynierii Zarządzania był także współorganizatorem Turnieju Brydża Sportowego, z którego cały dochód oraz wolne datki uczestników zostały przekazane Sztabowi 28. Finału WOŚP (1 270 ,83 zł).

Łącznie na Wydziale uzbierano kwotę 1 799,89 zł.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, którzy wsparli dziecięca medycynę zabiegową.