Rekrutacja do III edycji programu Top Young 100

20-01-2020

Zapraszamy studentów kierunków logistyka, zarządzanie i inżyniera produkcji oraz automatyka i robotyka do udziału w III edycji programu Top Young 100!

Top Young 100, zainicjowany przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów, jest programem skierowanym do najlepszych studentów kierunków związanych z łańcuchem dostaw i pokrewnych, przedsiębiorstw oraz uczelni wyższych. Program objęty jest patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Top Young 100 obejmuje roczny cykl wydarzeń  (od kwietnia 2020 roku do marca 2021 roku) mających na celu łączenie biznesu ze światem akademickim i przygotowanie wejścia absolwentów w aktywność zawodową i problemy biznesowe.

W ramach Programu przewidziana jest organizacja:

• konferencji tematycznych;
  • warsztatów koncentrujących się na rozwiązaniu praktycznych problemów przedsiębiorstw branży łańcucha dostaw i uczestniczących w programie;
  • projektów inicjowanych przez firmy uczestniczące w programie;
  • wykładów tematycznych z zakresu wiedzy o łańcuchu dostaw;
  • warsztatów i szkoleń kończących się uzyskaniem certyfikatu przez uczestniczących studentów;
  • badań i opracowań tematycznych realizowanych we współpracy między uczestnikami programu (studenci, firmy, uczelnie);
  • wycieczek studyjnych mających na celu poznanie funkcjonowania przedsiębiorstw z branży łańcucha dostaw;
  • praktyk i staży w ramach firm uczestniczących w programie;
  • spotkań integracyjnych.

Do udziału w Programie w charakterze Studenta-Uczestnika preferowane są osoby, które łącznie spełniają następujące kryteria:

• posiadają status studenta trzeciego roku studiów pierwszego stopnia lub status studenta studiów drugiego stopnia (w przypadku znaczących osiągnięć w zakresie punktów c) lub d) preferencjami mogą zostać objęci również studenci, którzy ukończyli trzeci semestr studiów pierwszego stopnia);
  • posiadają biegłą znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2;
  • posiadają praktyczny lub dydaktyczny kontakt z logistyką;
  • odznaczają się aktywnością, wiedzą i doświadczeniem, a także wysokimi wynikami w nauce.

Rekrutacja podzielona jest na dwa etapy:

• I etap przeprowadzany jest przez Uczelnię,
  • II etap odbywa się na poziomie centralnym, przed powołaną w tym celu komisją, w terminie ogłoszonym przez Organizatora po zamknięciu I etapu rekrutacji.

Rekrutację na Politechnice Białostockiej (I etap) prowadzą:

dr Marta Jarocka m.jarocka@pb.edu.pl

dr Urszula Ryciuk u.ryciuk@pb.edu.pl

Wydział Inżynierii Zarządzania, ul. Ojca Tarasiuka 2, Kleosin

Zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 28 stycznia 2020 r. (wtorek), o godzinie 16:00 w sali 3KB (Wydział Inżynierii Zarządzania, Kleosin).

Dokumenty (podpisana teczka z arkuszem oceny studenta i dokumentami potwierdzającymi aktywności) należy złożyć w pokoju 17KB w dniach 27.02.-04.03.2020 roku.

Arkusz oceny studenta – pobierz

Regulamin TY100 – pobierz

TY100 prezentacja – pobierz

Do każdego zgłoszenia należy dołączyć poniższą klauzulę z własnoręcznym podpisem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do programu TOP Young 100(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 i Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

Wyrażam również zgodę na nieodpłatne utrwalenie oraz rozpowszechnienie wizerunku w formie fotografii i ewentualnych wypowiedzi podsumowujących program.”

W II etapie rekrutacji udział wezmą osoby wytypowane przez Uczelnie na podstawie wyników I etapu. Do udziału w Programie zostanie zakwalifikowanych do 100 osób z najwyższymi końcowymi wynikami rekrutacji.

Więcej informacji o projekcie:

www.topyoung100.pl