Spotkanie Opłatkowe Wydziału Inżynierii Zarządzania

19-12-2019

W dniu 17 grudnia 2019 r. odbyło się spotkanie opłatkowe pracowników, studentów i przyjaciół Wydziału Inżynierii Zarządzania PB.

Na naszym wydziale jest piękna tradycja spotkań opłatkowych. Jest to czas, by podsumować miniony rok, powiedzieć, że możemy być zadowoleni, bo wykonaliśmy wszystkie zadania, które były zależne od naszej troski i ofiarności, uczciwości i zaangażowania, często też uporu i determinacji. Cieszymy się, że grono społeczności studenckiej, nauczycieli, duchownych,  „przyjaciół Wydziału” zebrało się, aby wspólnie przeżywać spotkanie opłatkowe. A był to czas wspólnego śpiewania kolęd, przy wsparciu uczniów z Liceum Ogólnokształcącego PB oraz  wysłuchania pięknych wierszy recytowanych przez studentów naszego wydziału.

Czas Bożego Narodzenia jest czasem dzielenia się wszelkimi dobrami.  Dlatego studenci SKN LogiSquad przedstawili w trakcie spotkania wyniki podjętej na naszym wydziale Akcji Szlachetna Paczka. Dzięki wsparciu władz wydziału, pracowników i studentów rodzina, którą obdarzyliśmy pomocą będzie mogła chociaż na chwilę zapomnieć o swoich troskach.

Organizatorem tegorocznego spotkania była Katedra Zarządzania, Ekonomii i Finansów.

W imieniu wszystkich organizatorów pragniemy życzyć całej naszej społeczności, by nadchodzące święta Bożego Narodzenia były pełne pokoju i radości, by towarzyszył im nastrój wzajemnego zrozumienia, przebaczenia i miłości płynącej z Tajemnicy Betlejemskiego Żłóbka, a nadchodzący Rok Pański 2020 obfitował we wszelką pomyślność w naszym życiu.