Finalizacja prac projektu LMM i przygotowania do nowego etapu badawczego

18-12-2019

W dniach 12-13 grudnia 2019 roku w Cluj Napoca na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu Babes-Bolyai, założonego w 1578 roku odbyło się ostatnie spotkanie w ramach projektu LMM, w którym uczestniczyło czterech pracowników Wydziału Inżynierii Zarządzania PB: dr inż. Andrzej Daniluk,  dr Urszula Kobylińska, dr Andrzej Pawluczuk oraz dr Joanna Szydło. Partnerzy projektu dokonali podsumowania opracowanych 20 studiów przypadków, przygotowanych w przedsiębiorstwach działających w Polsce, Rumunii, we Włoszech i na Malcie. Znaczną część czasu alokowano na wymianę poglądów oraz ustalenie priorytetów odnośnie do kontynuacji projektu. Skupiono się na możliwości złożenia wniosku w ramach ogłoszonego konkursu Erasmus + Partnerstwo Strategiczne. Jedno z pamiątkowych zdjęć wykonano pod tablicą, upamiętniającą pobyt na uniwersytecie polskiej poetki i tłumaczki Kazimiery Iłłakowiczówny.

„Dziękuję za aktywny udział wszystkim osobom, które przyczyniły się do realizacji projektu Leadership for mid-level management, zarówno ze strony merytorycznej i administracyjnej. Składam podziękowania na zaangażowanie kadrze menedżerskiej i pracownikom z czterech przedsiębirostw: Danwood S.A., Multi Packaging Solutions S.A., SaMasz sp z o.o. oraz firmie konsultingowej PMC Group Polska.

Gorąco też zachęcamy do zapoznania się z wybranymi materiałami ze szkoleń przeprowadzonych w trakcie projektu przez ekspertów:

Andrzej Pawluczuk
Koordynator projektu LMM ze strony Politechniki Białostockiej