Kolejny grant w konkursie MINIATURA 3

05-12-2019

Z przyjemnością informujemy, że kolejny pracownik Wydziału Inżynierii Zarządzania, tj. dr Anna Tomaszuk uzyskała dofinansowanie projektu badawczego w ramach konkursu MINIATURA 3 ogłoszonego przez Narodowe Centrum Nauki.

Projekt dr Anny Tomaszuk dotyczy uwarunkowań jakości relacji biznesowych w percepcji przedstawicieli firm innowacyjnych w dobie Przemysłu 4.0.

Celem projektu jest  identyfikacja uwarunkowań jakości relacji biznesowych w percepcji właścicieli i przedstawicieli zarządu firm innowacyjnych z podmiotami poczwórnej helisy w dobie Przemysłu 4.0. Efektem jego realizacji będzie wskazanie uwarunkowań jakości relacji zawieranych przez przedstawicieli innowacyjnych przedsiębiorstw z podmiotami otoczenia w zależności od ich specyfiki.

Na bazie wypracowanych rozwiązań i wniosków zostaną zbadane rzeczywiste uwarunkowania jakości relacji biznesowych przedsiębiorstw innowacyjnych, co w efekcie przyczyni się do wypracowania modelu relacji przedsiębiorstw innowacyjnych w obrębie uczestników poczwórnej helisy w dobie Przemysłu 4.0.

Serdecznie gratulujemy naszej Koleżance!