Kolejne seminarium warsztatowe pt. Wyzwania zarządzania 5.0

21-11-2019

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na kolejne z cyklu seminariów warsztatowych pt. Wyzwania zarządzania 5.0. Odbędzie się ono w dniu 4 grudnia 2019 roku o godz. 12.15 w sali Rady Wydziału Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej.Tematem spotkania będą Luki kompetencji cyfrowych pracowników fabryk przyszłości (FoF).

Organizatorem seminarium jest Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa Oddział w Białymstoku oraz Oddział Białostocki Polskiego Towarzystwa Zarządzania Produkcją we współpracy z Wydziałem Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej. Patronat medialny nad seminarium sprawuje Przegląd Organizacji.