Konferencja Zamykająca projekt beFORE

07-11-2019

Dobiegają końca trzyletnie prace realizowane w ramach projektu beFORE, w których aktywnie uczestniczył Wydział Inżynierii Zarządzania.

Celem projektu jest  podniesienie kwalifikacji przedsiębiorców, studentów i kadry akademickiej w obszarze foresightu zgodnie z koncepcją futures literacy.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat tego, jakie umiejętności z zakresu badań foresightowych mogą pomóc w rozwoju Twojej kariery zawodowej oraz jak stać się profesjonalistą zorientowanym na przyszłość, zapraszamy do uczestnictwa w konferencji podsumowującej rezultaty wypracowane w ramach projektu beFORE.

Konferencja odbędzie się 26 listopada 2019 r. w Pizie (Włochy). W trakcie spotkania zostanie zaprezentowana platforma e-learningowa beFORE, która integruje zarówno podstawowe, jak i zaawansowane materiały szkoleniowe promujące myślenie o przyszłości. W konferencji wezmą udział eksperci z obszaru badań foresightowych, przedsiębiorczości, przedsiębiorcy, studenci oraz decydenci. Szczegółowe informacje o konferencji wraz z agendą spotkania można znaleźć na stronie internetowej: http://futureoriented.eu/final-conference/

Zapraszamy!

W skład zespołu PB projektu beFORE weszły następujące osoby: prof. Joanicjusz Nazarko, prof. Joanna Ejdys, prof. Katarzyna Halicka, prof. Ewa Glińska, dr Alicja Gudanowska, dr Andrzej Magruk, dr Urszula Kobylińska, dr Łukasz Nazarko, mgr Tomasz Trochimczuk, mgr Tomasz Charkiewicz, mgr Tomasz Szydło, mgr Bogumiła Rutkowska oraz dr Anna Kononiuk (kierownik naukowy projektu ze strony Politechniki Białostockiej).

Partnerzy projektu:

• Instytut Technologii Eksploatacji – Państwowy Instytut Badawczy w Radomiu – lider
  • Politechnika Białostocka (Polska)
  • 4CF (Polska)
  • University of Pisa (Włochy)
  • Mondragon University (Hiszpania)
  • Free University (Niemcy)
  • Valuedo (Włochy)
  • Erre Quadro (Włochy)