Zagłosuj na III Dzień Logistyki w konkursie KoKoN. Głosowanie do 18.10.2019 r. do godz. 23:59

16-10-2019

Studenckie Koło Naukowe Logistyki LogiSQUAD zgłosiło organizowany na Wydziale Inżynierii Zarządzania III Dzień Logistyki do Konkursu Kół Naukowych KoKoN w kategorii KONFERENCJA. Kategoria ta przeznaczona jest dla Kół Naukowych, które zorganizowały konferencje, sympozja bądź kongresy o charakterze naukowym lub popularyzatorskim.

Będziemy wdzięczni za oddanie głosu na naszą wspólną inicjatywę.

Aby zagłosować na III Dzień Logistyki należy wejść na stronę:

Nazwa Uczelni: Politechnika Białostocka

Nazwa Koła Naukowego: Studenckie Koło Naukowe Logistyki LogiSQUAD

Nazwa Projektu:  III Dzień Logistyki

Dzień Logistyki jest cyklicznym wydarzeniem organizowanym w formie konferencji, który ma na celu dzielenie się wiedzą z zakresu wykorzystania różnych obszarów logistyki w zarządzaniu oraz integrację środowiska akademickiego z przedstawicielami biznesu oraz pracodawcami sektora publicznego. Problemem studentów uczelni wyższych jest brak możliwości konfrontacji wiedzy teoretycznej z praktyką biznesową. Założeniem konferencji jest prezentacja problemów logistycznych na co dzień rozwiązywanych w przedsiębiorstwach. Studenci mają możliwość pozyskiwania wiedzy praktycznej, nawiązania kontaktów z przedstawicielami przedsiębiorstw w celu pisania prac dyplomowych, odbywania praktyk studenckich oraz pisania prac dyplomowych. Wydarzenie jest także okazją do promocji działalności, działającego na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej, Studenckiego Koła Naukowego Logistyki LogiSQUAD oraz pozyskiwania partnerów biznesowych do realizacji projektów badawczo-naukowych i odbywania staży. Przedsiębiorstwa uczestniczące w wydarzeniu mają możliwość przedstawienia działalności swoich przedsiębiorstw oraz rozwiązania problemu pozyskiwania najzdolniejszych, aktywnych studentów jako przyszłych stażystów oraz pracowników.

Ogólnopolski konkurs KoKoN skierowany jest do studentów uczelni technicznych działających w kołach naukowych. Ideą konkursu jest rozwój aktywności naukowej i społecznej wraz z integracją środowiska studenckiego, propagowaniem działalności naukowej oraz budowanie dialogu pomiędzy uczelniami technicznymi w Polsce i firmami zewnętrznymi. Organizatorem ogólnopolskiego konkursu KoKoN jest Forum Uczelni Technicznych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za głosy i wspieranie inicjatyw podejmowanych na Wydziale Inżynierii Zarządzania!