Warsztaty studenckie „Praca w zespole międzynarodowym”

02-10-2019

W dniach 23-28 września 2019 r. odbyły się warsztaty „Praca w zespole międzynarodowym” w Cluj Napoca w Rumunii. Grupa 12 studentów Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej wraz ze studentami uniwersytetu Babes Bolyai doskonaliła swoje umiejętności pracy w zespole międzynarodowym. Podczas tygodniowych warsztatów studenci rozwijali umiejętności biznesowe w wirtualnej pracy zespołowej, zdobywali wiedzę i doświadczenie w zakresie skutecznej współpracy w zespole, a także rozwijali umiejętności przywódcze, potrzebne do realizowania celów w środowisku globalnym.

Studenci oprócz udziału w warsztatach i wykładach mieli okazję zapoznać się z historią i architekturą Cluj Napoca, które jest drugim po Bukareszcie największym miastem uniwersyteckim, uznawanym jednocześnie za kulturalną stolicę Rumunii.

Warsztaty organizowane były przez Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej we współpracy z University of Babes Bolyai (Rumunia) w ramach projektu NAWA. Zespół WIZ reprezentowali: dr Joanna Samul, dr Joanna Szydło oraz dr Andrzej Pawluczuk.