Ostatnia Rada Wydziału Inżynierii Zarządzania kadencji 2016-2019

30-09-2019

Szanowna Pani Dziekan
dr hab. inż. Joanna Ejdys, prof. PB

w październiku roku 2016 zdecydowała się Pani podjąć duże wyzwanie kierowania rozwojem Wydziału Inżynierii Zarządzania. Wyzwanie to słowo, które przynależy się wyłącznie osobom świadomie i odpowiedzialnie podejmującym wysiłek twórczej kontynuacji zadań swoich poprzedników. Rozwój zaś to określenie, które cechuje osoby charyzmatyczne, kreatywne i konsekwentne.

Wydział Inżynierii Zarządzania dzięki Pani wysiłkom zyskał prestiż naukowy, rozszerzył współpracę międzynarodową, wysunął się na pozycję lidera w realizacji projektów naukowych i dydaktycznych, wzmocnił się wizerunkowo, zmodernizował organizację i kulturę pracy, zyskał rozpoznawalność wśród młodych adeptów łączących wiedzę menedżerską z inżynierską.

Dziękujmy za trzy lata inspirującej współpracy.
Członkowie Rady Wydziału Inżynierii Zarządzania kadencji 2016-2019