Dr inż. Marcin Arkadiusz Dębowski i Dr inż. Paweł Krupicz

29-09-2019

Z ogromną satysfakcją informujemy, że dnia 27 września 2019 roku na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej odbyły się obrony prac doktorskich mgr inż. Marcina Arkadiusza Dębowskiego i mgr inż. Pawła Krupicza w dyscyplinie inżynieria mechaniczna w zakresie inżynieria produkcji.

Mgr inż. Marcin Arkadiusz Dębowski zaprezentował pracę na temat „Model doskonalenia procesu produkcji w przedsiębiorstwie branży biomedycznej na przykładzie procesu wytwarzania soczewek wewnątrzgałkowych”. Promotorem pracy był dr hab. inż. Roman Szewczyk, prof. PW (Politechnika Warszawska), promotorem pomocniczym – dr Alicja Gudanowska, zaś recenzentami: dr hab. inż. Magdalena Niemczewska-Wójcik, prof. PK (Politechnika Krakowska), dr hab. inż. Magdalena Wyrwicka, prof. PP (Politechnika Poznańska) i prof. dr hab. inż. Józef Kuczmaszewski, (Politechnika Lubelska).

Mgr inż. Paweł Krupicz zaprezetował wyniki pracy na temat „Technologiczne uwarunkowania wprowadzania lean manufacturing w rozwoju prefabrykowanych elementów stalowych na przykładzie krat prasowanych”. Promotorem pracy był dr hab. Andrzej Wasiak, prof. PB, promotorem pomocniczym – dr inż. Olga Orynycz, zaś recenzentami: prof. dr hab. inż. Józef Matuszek, (Akademia Techniczno Humanistyczna, Bielsko Biała), prof. dr hab. inż. Antoni Świć, (Politechnika Lubelska) i prof. dr hab. inż. Józef Gawlik, (Politechnika Krakowska).

Obradom Komisji Doktorskiej przewodniczył prof. dr hab. inż. Joanicjusz Nazarko.