MBA Executive – dofinansowanie w ramach tzw. bonów szkoleniowych. Rekrutacja do 1 października 2019 r.

25-09-2019

MBA Executive – Master of Business Administration Executive. Studia podyplomowe.

Celem studiów jest przekazanie wiedzy, umiejętności i kompetencji niezbędnych profesjonalnym kadrom zarządzającym, przygotowanie do pracy na stanowiskach kierowniczy w organizacjach sektora prywatnego i publicznego oraz pełnienia funkcji przywódczych w organizacjach

Studia podyplomowe MBA Białystok skierowane są do:
– kadry zarządzającej przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych,
– pracowników administracji samorządowej i rządowej pełniącej funkcje kierownicze,
– kandydatów na członków rad nadzorczych,
– osób zainteresowanych problematyką zarządzania.

Możliwość dofinansowania kosztów uczestnictwa w programie MBA w ramach tzw. bonów szkoleniowych

Studia trwają dwa semestry. Studia są prowadzone systemem zaocznym: 16 dwudniowych zjazdów. Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele w godzinach od 8.00 do 18.00 z przerwą na lunch. W trakcie jednego zjazdu planowana jest realizacja nie więcej niż 18 godzin zajęć (9 godzin zajęć dziennie).

Miejsce realizowania zajęć: Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej, ul. O. S. Tarasiuka 2, 16-001 Kleosin

Szczegółowe informacje:
MBA Białystok – https://mba.bialystok.pl/

Dlaczego warto wybrać elitarne studia MBA Executive? Wywiad w Radiu Akadera

Wywiad z dr hab. inż. Joanną Ejdys, prof. PB – Dziekan Wydziału Inżynierii Zarządzania w Radiu Akadera, który przeprowadziła Julitta Grzywa: