Pracownicy naszego Wydziału na VI Wschodnim Kongresie Gospodarczym

23-09-2019

W dniach 25-26 września 2019 r., odbędzie się VI Wschodni Kongres Gospodarczy pod hasłem:  „Tu spotyka się Zachód ze Wschodem”. W tegorocznym Kongresie aktywny udział biorą pracownicy naszego Wydziału.

Profesor Joanicjusz Nazarko został zaproszony przez Marszałka Województwa Podlaskiego do Rady Programowej Kongresu.

Profesor Nazarko poprowadzi również Panel pt.: Suchy port na euroazjatyckim szlaku transportowym.

Poniżej znajduje się informacja o innych pracownikach naszego Wydziału, którzy będą występować na kongresie, wraz ze wskazaniem ich roli, panelu, godziny i daty wystąpienia.

Współpraca transgraniczna – doświadczenia i perspektywy

25 wrzesień 2019 • 12:00-13:30 • Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku

Prelegent:  dr hab. Wiesław Urban, prof. PB

Strategie w rozwoju regionów