Za rok studia podyplomowe ACCA na Politechnice Białostockiej

10-09-2019

Otrzymaliśmy decyzję o kolejnej akredytacji programu ACCA. Tym razem dla studiów podyplomowych. Takie studia uruchomimy od roku akademickiego 2020/2021.

Uczestnicy będą mieli możliwość nie tylko zdobycia dyplomu naszej uczelni, ale przede wszystkim okazję do ugruntowania i rozbudowania wiedzy akademickiej o kompleksowe i praktyczne umiejętności z zakresu finansów, rachunkowości i zarządzania. Poprzez zaliczenie do dziewięciu egzaminów ze ścieżki ACCA studia dadzą możliwość szybszego uzyskania tej prestiżowej kwalifikacji. Ta akredytacja pozwala nam dalej rozwijać ofertę kształcenia w tym obszarze. Jest wyrazem naszego zaangażowania w prowadzone z sukcesem od wielu lat studia magisterskie na Wydziale Inżynierii Zarządzania – kierunek Zarządzanie – specjalność Rachunkowość i Zarządzanie Finansami ACCA.

Postgraduate FM – Exemptions Outcome Letter

Postgraduate – Exemptions Certificate