Ostatnie dni rekrutacji – studia niestacjonarne

09-09-2019

Jeszcze tylko do środy 11 września  2019 r. (do godz. 15:00) potrwają elektroniczne zapisy na studia niestacjonarne pierwszego i drugiego stopnia na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej, które zostaną uruchomione w październiku br.

Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej jest miejscem, w którym łączą się drogi wszystkich młodych osób: z zacięciem sportowym i zacięciem naukowym, Polaków i obcokrajowców, mających już pomysł na swój rozwój i tych, którzy go dopiero szukają. To miejsce inspirujące naukowo, tolerancyjne i otwarte, z nowoczesną infrastrukturą dydaktyczną, młodą kadrą akademicką o międzynarodowym doświadczeniu.

Na Wydziale Inżynierii Zarządzania młodzi ludzie realizują swoje pasje, rozwijają swój talent, współpracują z osobami z całego świata, uczestniczą w wykładach prowadzonych przez profesorów z uczelni europejskich, azjatyckich i amerykańskich, znajdują merytoryczną pomoc przy realizacji własnych ambitnych projektów. Współczesna uczelnia musi być miejscem w którym nie tylko przekazuje się wiedzę, ale rozwija współpracę, integruje, inspiruje, motywuje, wspiera. Taką właśnie rolę pełni Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej.

Do 15 września będzie możliwość edycji wpisywanej do systemu IRK średniej ocen ze studiów oraz oceny na dyplomie ukończenia studiów. Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia na studia nastąpi 18 września 2019 r. W kolejnych dniach (19-21 września 2019 r.) od osób zakwalifikowanych do wpisu na listę studentów będą przyjmowane dokumenty – należy je złożyć w odpowiednich Wydziałowych Komisji Rekrutacyjnych w celu potwierdzenia chęci studiowania. Wyniki rekrutacji na studia niestacjonarne zostaną ogłoszone 23 września 2019 r. Natomiast 24 września 2019 r. będzie można składać podania o przyjęcie w ramach wolnych miejsc.

Ostateczną listę kandydatów przyjętych na studia poznamy 26 września 2019 r.

Studia niestacjonarne I stopnia – kierunki studiów:

Studia niestacjonarne II stopnia – kierunki studiów:

Więcej informacji:

Internetowa rejestracja Kandydatów