Nowy wykaz czasopism

31-07-2019

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego opublikowało nowy wykaz czasopism i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych obowiązujący w 2019 roku.

Wykaz w formie arkusza XLSX

Wykaz formie pliku PDF

Wydawane na naszym Wydziale czasopismo Engineering Management in Production and Services (EMPAS) uzyskało 40 pkt.

Odnośnie do konferencji międzynarodowych, punktację uzyskały jedynie recenzowane materiały konferencyjne z dyscyplin informatyka techniczna i telekomunikacja oraz informatyka.

Więcej informacji: strona MNiSW