Uczestnicy Szkoły Letniej Doktorantów na Podlaskiej Oktawie Kultur

25-07-2019

Dnia 24 lipca 2019 r. uczestnicy Szkoły Letniej Doktorantów z Chin uczestniczyli w XII Międzynarodowy Festiwal Muzyki, Sztuki i Folkloru „Podlaska Oktawa Kultur”. Podlaska Oktawa Kultur to nie tylko barwne tańce i stroje, ale też piękna muzyka. Uczestnicy mieli możliwość  poznania dźwięków charakterystycznych dla kultur z różnych stron świata takich jak: Polski, Ukrainy, Izraela, Serbii, Rosji, Białorusi, Słowacji, Rumunii, Litwy, Gruzji, Hiszpanii.

Ważnym elementem było poznanie poprzez muzykę, taniec i sztukę zróżnicowania kulturowego województwa podlaskiego.