Zakończenie części merytorycznej Szkoły Letniej Logistyki w Ningbo

16-07-2019

Uroczyście zakończyliśmy część merytoryczną szkoły letniej w Ningbo. Z tej okazji odbyła się ceremonia, podczas której Profesor Hao Wang, dr Alicja Gudanowska i dr Danuta Szpilko oraz Eryk Maurycy Stefanowicz (jako przedstawiciel studentów) podsumowali miniony czas. Obejrzeliśmy również film przygotowany przez studentów z Zhejiang University Ningbo Institute of Technology zawierający najciekawsze oraz najzabawniejsze chwile z naszego pobytu. Na zakończenie uroczystości odbyło się wręczenie certyfikatów ukończenia kursu Modern Logistics Modelling and Practical Training. Każdy z nas otrzymał certyfikat z rąk Profesora Hao Wang.

W ostatnich dniach mieliśmy również możliwość spotkania z Cheng Meng Leo – przedstawicielem biura ds. współpracy międzynarodowej, który przedstawił nam możliwość podjęcia studiów w Zhejiang University Ningbo Institute of Technology oraz perspektywę rynku pracy w Chinach.

Trudno będzie nam pożegnać się z Ningbo i nowymi przyjaciółmi, ale szkoła letnia wciąż trwa! Pekin i Szanghaj czekają na nas!