Rekrutacja na studia I i II stopnia

01-07-2019

Maturzystom nie zostało zbyt wiele czasu do podjęcia ważnej decyzji związanej z dalszą edukacją.  Jeszcze tylko do 5 lipca 2019 roku można rejestrować się na studia stacjonarne na Politechnice Białostockiej rozpoczynające się od semestru zimowego roku akademickiego 2019/2020. Wydział Inżynierii Zarządzania przygotował 375 miejsc na następujących kierunkach studiów:

Studia I stopnia:

• inżynieria meblarstwa
  • logistyka
  • turystyka i rekreacja
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i inżynieria usług

Studia II stopnia:

• zarządzanie
  • management

Informacje o kierunkach znajdują  się w zakładce KANDYDACI. Zapraszamy

Rejestracja na studia I stopnia stacjonarne: zarejestruj się

Rejestracja na studia II stopnia stacjonarne: zarejestruj się

Film Design Your Passion: zobacz