Pasja sposobem na życie

01-07-2019

Tegoroczne Dni Wydziału Inżynierii Zarządzania odbyły się w dniu 6 czerwca 2019 roku, czyli w czasie gdy zaczynały się pierwsze zaliczenia semestralne i kolokwia. Uczestniczyli w nich pasjonaci, co było zgodne z tytułem cyklu wykładów „Pasja sposobem na życie”. Organizatorem i pomysłodawcą cyklu wykładów był Zarząd Koła Naukowego Blank Canvas, w osobach Filip Boltowicz, Paulina Jankowska oraz Paweł Tereszkiewicz.

O swojej pasji opowiadali dr Piotr Klimowicz, prowadzący sekcję judo oraz na stałe trenujący tę sztukę walki, przedstawiciele MotoMikołajów Białystok oraz społeczna Grupa Ratownicza Medival.

Pasja do działania oraz niesienia pomocy zdołała zarazić pierwszych studentów Wydziału Inżynierii Zarządzania. Mamy nadzieję, że ten „pozytywny wirus” znajdzie swoje miejsce na stałe wśród braci akademickiej i zainicjuje wiele wspaniałych i szlachetnych działań.

Notatkę opracował Zarząd Koła Naukowego Blank Canvas i opiekun naukowy dr Andrzej Pawluczuk