Absolwentalia 2019 – Międzynarodowy Zjazd Absolwentów Politechniki Białostockiej

18-06-2019
Absolwentalia

Wszystkich absolwentów i pracowników Politechniki Białostockiej, Wyższej Szkoły Inżynierskiej, Wieczorowej Szkoły Inżynierskiej, a także Prywatnej Wieczorowej Szkoły Inżynierskiej serdecznie zapraszamy do udziału w obchodach jubileuszu 70-lecia naszej Uczelni. Ich ważną częścią jest Międzynarodowy Zjazd Absolwentów Politechniki Białostockiej – Absolwentalia, który odbędzie się w sobotę, 22 czerwca 2019 r.

Razem świętujmy jubileusz Politechniki Białostockiej!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej wszystkich absolwentów oraz pracowników Instytutu Zarządzania i Marketingu, Wydziału Zarządzania oraz Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej. Rejestracja na Wydziale rozpocznie się od godziny 9:00, a o godzinie 10:00 nastąpi Uroczyste otwarcie Absolwentaliów na WIZ.
Absolwentalia 2019 Program WIZ

Radość spotkania po latach, rozmowy z dawno niewidzianymi kolegami i koleżankami z roku, wspomnienia nieprzespanych nocy przed sesją i radości ze zdanych egzaminów, wizyty w salach wykładowych na wydziałach czy rozmowy z pracownikami uczelni – to wszystko dostarczy Państwu wielu powodów do wzruszeń i uśmiechu. W tę sentymentalną podróż możecie zabrać także swoich bliskich: małżonków, dzieci, wnuki…

Większość wydarzeń w programie Absolwentaliów ma charakter otwarty, z bezpłatnym wstępem. Wyjątkiem jest wieczorny koncert muzyczny. Dlatego prosimy o zapoznanie się z Formularzem Rejestracyjnym na Absolwentalia 2019. Zarejestrowanie swojego udziału umożliwi skorzystanie ze wszystkich atrakcji, które przygotowaliśmy dla Państwa.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie absolwentalia.pb.edu.pl.