Warsztaty “Developing leader’s personality” i “Gamification” w Instytucie Regionalnym w Katowicach

24-05-2019

W dniach 15-17 maja 2019 r. w Katowicach, dr Andrzej Pawluczuk i dr Joanna Samul uczestniczyli w treningach: Developing leader’s personality i Gamification w ramach realizowanego projektu pt.: Leadership for mid-level management finansowanego ze środków Erasmus+. Uczestnicy szkolenia prowadzonego w formie warsztatowej pogłębiali przez pierwsze dni wiedzę z zakresu przywództwa, znaczeniu stylów osobowościowych lidera i członków zespołu.

Ostatni dzień dotyczył zagadnień związanych z gamifikacją. Trening angażował aktywnie jego uczestników, którzy analizowali swoje style osobowościowe i dyskutowali o znaczeniu testów dla współczesnych menedżerów w kontekście rozwoju osobowości, korzyści w procesach zarządzania zasobami ludzkimi, w tym składu osobowościowego członków grupy przy doborze i podziale zadań. Szkolenie było oparte o znaną na świecie i zwalidowaną metodykę MBTI Instrument. Dodatkową atrakcją zorganizowaną po szkoleniu przez samych uczestników było uczestnictwo w koncercie w NOSPR, w jednej z najnowocześniejszych hal koncertowych w Europie o bardzo dobrej akustyce i uznawanej w ścisłej czołówce światowej orkiestrze i chórze.

QR kod RODO
Więcej: pb.edu.pl/rodo