Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Elżbiety Krawczyk-Dembickiej

11-03-2019

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informuję, że mgr inż. Elżbieta Krawczyk-Dembicka w dniu 11 marca br. uzyskała stopień naukowy doktora w dziedzinie nauk ekonomicznych, w dyscyplinie nauki o zarządzaniu. Obrona rozprawy doktorskiej pt. „Model zarządzania technologiami w przedsiębiorstwie klastrowym” odbyła się na Politechnice Poznańskiej na Wydziale Inżynierii Zarządzania. Promotorem pracy był dr hab. inż. Wiesław Urban, prof. PB. Promotorem pomocniczym była dr Anna Wasiluk.

Serdecznie gratulujemy naszej Koleżance i życzymy dalszych sukcesów zawodowych!

dr hab. inż. Katarzyna Halicka, prof. PB
Prodziekan ds. Nauki