WIZ wspiera WOŚP

14-01-2019

Niedzielny turniej charytatywny brydża sportowego na rzecz 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy cieszył się dużym zainteresowaniem i zgromadził aż 32 pary brydżowe. Przy „zielonych stolikach” zasiedli zarówno seniorzy, młodzi brydżyści i dzieci. W rozgrywkach udział wziął także Rektor Politechniki Białostockiej prof. dr hab. inż. Lech Dzienis, który grając po raz pierwszy w parze z Antonim Błażewiczem ze Stowarzyszenia „ATU” Kleosin zajął 11 miejsce z wynikiem 52,72 %.
Wyniki – podium
1. Tomasz Bliński Hetman Białystok 68,10 %
Stefan Kopyt KONTRI Białystok

2. Stanisław Lisowski MOK Mońki 65,51 %
Wacław Nazaruk MOK Mońki

3. Alfred Koda MOK Mońki 65,34 %
Stanisław Koleśnik MOK Mońki

Wpisowe i datki pozwoliły zebrać ponad 900 złotych, które przekazano na konto WOŚP. Turniej zorganizowali Podlaski Związek Brydża Sportowego oraz Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej.